menu

5 способів вираження подяки для досягнення достатку і успіху

Всі ми знаємо, що вдячність - секрет досягнення щастя і достатку. Тим не менш, за деякі речі люди часто забувають бути вдячними. Так легко фокусуватися на тому, чого не вистачає, замість того, щоб бути вдячним за те, що маєш. Навіть якщо здається, що маєш не так багато. Це справедливо також і для грошей і матеріальних цінностей. Ми не часто відчуваємо вдячність за гроші та матеріальні цінності. Більше того, гроші часто асоціюються з чимось негативним. Особливо, якщо подивитися на стан сучасної економіки. Репутація грошей постійно погіршується, і ми не можемо зрозуміти, чому ми так часто скаржимося з приводу грошей. Ми постійно зараховуємо їх до категорії «зла». У деяких випадках так воно і є - гроші беруть участь у корупції, руйнують шлюби, руйнують життя та змушують людей робити те, чого вони не хочуть. Але, як і все в цьому житті, гроші - лише інструмент, який може знаходитися або в хороших, або в поганих руках. Це як молоток, за допомогою якого можна як побудувати, так і зруйнувати будинок. Насправді, гроші можуть відкрити перед вами світ, повний можливостей. І якщо ви дозволите їм бути позитивною силою у вашому житті, ви будете випромінювати і поглинати удачу, надію і доброзичливість. Якщо ви все ще не можете прийняти це, познайомтеся з 5 способами вираження подяки, які будуть допомагати вам заробляти гроші і рости, змінивши своє ставлення до матеріальних цінностей.

  1. Будьте вдячні за гроші, які економите, тому що вони відкривають перед вами світ можливостей. Це чистісінька правда. Економлячи гроші, думайте про те, що можете зробити з їх допомогою. Відправитися в поїздку, про яку завжди мріяли, похвалитися перед усіма новим гірським велосипедом або навіть просто потурати всім своїм примхам. Відкладаючи гроші, ви також знаходите впевненість у майбутньому, що в свою чергу дає вам душевний спокій і додаткові можливості в важкі часи. 
  2. Будьте вдячні за гроші, які заробляєте, тому що це відображає ваш внесок в життя суспільства   Якщо хтось дає вам гроші просто так, це нічого не значить. Не дивно, що розбещені діти багатих батьків деколи, як ніхто інший, схильні до депресій і проблем. Заробляючи гроші, ви показуєте своє значення для суспільства і робите свідомий внесок у розвиток світу. Гроші - ваша заслужена винагорода, і немає нічого поганого в тому, щоб їх отримувати. Будьте вдячні, адже, скільки б ви не заробляли, ви приносите користь суспільству. 
  3. Будьте вдячні за гроші, які віддаєте, тому що ви сприяєте розвитку людства. Важлива позитивна властивість грошей - здатність примножувати радість, впевненість і надію. Якщо ви на мілині, вам набагато складніше підтримувати інших людей. Ц е не означає, що потрібно  жертвувати якісь гроші на доброчинність, але гірше від цього вам точно не стане. Об'єднуючи свій час і свої гроші, ви зможете дати цьому світу набагато більше. 
  4. Будьте вдячні за гроші, адже вони допоможуть подолати внутрішнє протистояння багатству і принесуть вам достаток   Будучи вдячним за гроші, ви долаєте внутрішній опір багатству. Вам слід повністю позбутися від почуття провини, пов'язаною з одержанням грошей, і ви виявите, що стали більш відкритим для процвітання. Це буде виражатися у ваших словах і думках, а значить, і ваші дії будуть наближати вас до багатства.
  5.  Будьте вдячні за гроші, які у вас є, адже це допомагає вам здійснювати бажання і реалізувати своє життєве призначення.   Коли у вас є гроші, вам не потрібно постійно думати про те, як заробити більше. Коли не потрібно турбуватися про фінансові питання, у вас буде більше часу на виконання своїх бажань, постановку і досягнення цілей, вивчення світу, спілкування з друзями і рідними і, нарешті, усвідомлення та реалізацію свого життєвого призначення.

Ці 5 пунктів - ні в якому разі не повний список, адже зв'язок між вдячністю і успіхом існує міцний зв'язок. Пам'ятайте, що без почуття подяки ви ніколи не досягнете успіху і багатства.



Джерело: http://subscribe.ru/
Категорія: Час для роздумів | Додав: РІТА (25.01.2013)
Переглядів: 1161 | Теги: поради психолога, психологія, успіх
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]