menu

Як врятуватися від чорних стріл? Частина 1. Земне випромінювання

"Білі та чорні стріли пронизують простір. І тебе теж. Бо ти є частина цього простору" - вважають багато хто з тих, хто пов'язав своє життя з проблемою випромінювань, які оточують людину на Землі.

Проблема таємничих геопатогенних зон і випромінювання Землі давно приваблює людей. Однією з причин цього була висока смертність (іноді з покоління в покоління) від ракових захворювань у людей, що проживали в будинках, які перебували в таких зонах. Спочатку лікарі вважали, що все це пов'язано з генетичними особливостями сімей, із спадковою схильністю.

Але потім переконалися, що якщо така сім'я залишає будинок, а в нього вселяється інша, то з нею відбувається те ж саме: члени нової сім'ї починають помирати від раку. Дослідження доводили наявність геопатогенних зон (ГПЗ) в таких будинках.

Поява шкідливих зон пов'язана з перетином підземних водних потоків, геологічними розломами порід і глобальними енергетичними сітками. Як вважає доктор біологічних наук А. Дубров, Земля покрита своєрідною енергетичною мережею - прямокутною і діагональною.

Поряд з патогенними зонами є нейтральні і позитивно діють на людину (лікувальні) зони. Учені їх називають геомантійними (Г-зони). Відстань між смугами цієї мережі 75-100 метрів. У таких місцях розташовуються культові споруди: храми, святі місця, монастирі. Г-зони відрізняються складною структурою, орієнтовані по сторонах світу. Вони володіють високою енергією, сприятливо впливає на організм, це зони своєрідною енергопостачання для людини від навколишнього середовища.

Розмір осередків негативної мережі коливається від півтора до чотирьох метрів.
Хоча ГПЗ по протяжності можуть бути в кілька метрів, біологічний осередок пошкодження, як правило, невеликий - десять на десять сантиметрів. Всі зони випромінюють електромагнітні хвилі.

У цих зонах, на думку вчених, підвищений випромінювання нейтронної природи. Причому промені проходять без розсіювання, загасання і ослаблення через будь-які екрани. Тому їх інтенсивність однакова і на першому і на сотому поверсі будинків. Промені вузько направлені (на зразок лазерного променя) і завжди йдуть вертикально вгору. І якщо людина знаходиться більше восьми годин під впливом такого пучка, то у нього висока ймовірність виникнення хвороби.

ГПЗ провокують ще й розвиток нервово-психічних, судинних захворювань, порушень опорно-рухового апарату. У людей з'являється безсоння, депресія, спонтанні судоми, у дітей - підвищена збудливість. Хоча люди неоднаково схильні до дії земного випромінювання. Багато що залежить від індивідуальних особливостей людини, спадковості, соціально-побутових умов.

Найбільш ефективний спосіб захисту від випромінювання - піти з осередку ушкодження, наприклад, поміняти спальне або робоче місце. Або, в крайньому випадку, змінити положення тіла в ліжку на протилежне. "Осередки" визначаються за допомогою методу біолокації.

З метою захисту спальних місць від земного випромінювання пропонуються різні засоби: свинцева і алюмінієва фольга, кварцовий пісок і цегляна крихта, мінерали, вовняні і бавовняні тканини-переплетення, папір і навіть герань, яка, за старим повір'ям, звужує зону шкідливої ​​дії або відводить її в сторону, на себе.

Досліди показали, що в домашніх умовах такі квіти, як аспарагус, аралія, герань добре відчувають себе в ГПЗ. Собаки уникають "зон", а кішки їх віддають перевагу. У природних умовах ГПЗ можна визначити по наявності пухлин у дерев або за розташуванням мурашників, за наявністю дерев, уражених блискавкою. Активно ростуть в "зонах" слива, вишня, ліщини, дуб, ясен, ялина, модрина, персик, омела.

Зазначені властивості земного випромінювання не знаходять поки раціонального пояснення в рамках сучасної фізики. Але знати про них необхідно, щоб правильно планувати будівництво будинків і офісів, щоб провести перепланування вже побудованих будинків в ім'я збереження життя собі і близьким людям.



Джерело: http://shkolazhizni.ru/
Категорія: Час для роздумів | Додав: РІТА (23.06.2012)
Переглядів: 574 | Теги: Здоров'я, випромінювання, уроки життя
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]