menu

Викликаємо позитив, усуваючи негатив
У пошуках речей, що приносять радість, необхідно ліквідувати всі негативні моменти. Навіщо це важливо зробити? Психологічний феномен: негатив набагато сильніше, ніж позитив. Погані новини в нашій пам'яті зберігаються довше, ніж хороші. Коли ми нічого не робимо, і наші думки безконтрольно біжать, то навіщось на розум приходять роздуми про труднощі, пригадуються невдачі, аналізуються недоліки. Роздратування і злість частіше притягують нашу увагу, ніж безтурботні, радісні події. Однією з перешкод на шляху до щастя є незадоволення, що постійно з'являється . Ось п'ять найбільш часто зустрічаються «скалок», які блокують наше щастя:
1. Дефіцит сну. Дослідження показали: дефіцит сну призводить до загальмованості і неуважності. Для дітей ми плануємо режим дня, але для дорослих він теж необхідний. Багатьом з нас потрібно поспати хоча б 6-7 годин. А тепер давайте порахуємо: у скільки вам треба вимкнути світло, щоб отримати потрібну для вас «дозу» сну. Хтось засинає, не встигнувши торкнутися подушки, для інших зануритися в хмару сну скрутно. Тому необхідно врахувати всі нюанси.
2. Конфлікти з родичами. Це питання настільки поширене і багатогранне, що його сміливо можна іменувати «скелею спотикання». Один з варіантів - дозвольте рідним бачити життя їхніми, а не вашими, очима. Спроба доводити і переконувати, що ваша точка зору правильна, лише вимордує вас і приведе до подразнення їх. Краще визнати точку зору і почуття інших людей. Як тільки співрозмовник побачить, що ви зрозуміли його точку зору, обстановка нормалізується, приймає розслаблений і спокійний характер.
3. Безлад у будинку. Багато людей зовнішній порядок напряму пов'язують з внутрішньої безтурботністю. Для врегулювання ситуації, дотримуйтеся «правила однієї хвилини». Якщо ви можете зробити щось негайно, то дійте, не налагоджували в довгий ящик. Прокинувся - відразу заправив ліжко, поїв - негайно помий посуд. Дрібниці, але вони допоможуть вам впоратися з безладом в будинку!
4. Запізнення. Дуже важливо осмислити причину ваших запізнень. Якщо ви затримуєтеся через те, що пізно прокидається, то спробуйте лягати спати на годину-дві раніше. Якщо ви неправильно розраховуєте час, то постарайтеся розписати свої справи на день-другий вперед. Люди часто не передбачають невідкладних ситуацій: «Де мій гаманець? Ключі? Телефон? .. »Дайте собі установку класти необхідні вам речі на одне і те ж місце. Не залишайте справи на потім, не варто намагатися щось зробити перед самим виходом. Згадали про необхідність відправити лист по ел. поштою або завантажити в пральну машинку брудну білизну - це буде точний шлях до вашого запізнення. Відведіть 20 хвилин перед відходом на «потрібні» справи.
5. Накопичення справ. Якщо у вас виникло велике доручення, розтягніть його виконання. До прикладу: у вас є багато надрукованих фотографій. Ви вирішили: будете сортувати сімейний архів щодня по 15 хвилин. Через певну кількість часу, всього нічого - чверть години в день, і всі альбоми готові!



Джерело: http://ledi26.ru/news/vyzyvaem_pozitiv/2012-09-30-411
Категорія: Час для роздумів | Додав: РІТА (28.11.2012)
Переглядів: 880 | Теги: поради психолога, час для роздумів
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]