menu

Ставлення до світу і любов до себе. Школа для дорослих


Любов до себе безпосередньо залежить від нашого ставлення до світу, а якщо бути точним, то навпаки: моє ставлення до світу залежить від того, наскільки ми себе любимо. Кожна людина прагне до гармонії, і де ж тут золота середина?

Якщо я хороший і світ хороший - я успішний, у мене все виходить, ніякі невдачі не зменшать мого оптимізму. Все, що не робиться - все до кращого.

Якщо я хороший, а світ поганий або хороший світ, а я поганий - я, швидше за все, перебуваю в зоні проблем, які сам же собі і створюю.

Якщо я поганий і світ поганий - це все, поразка. Людина з таким світоглядом прирікає себе на постійний душевний мазохізм.

Пам'ятаєте прислів'я: якщо людині сказати сто раз, що вона свиня, на сто перший він рохне. Але ж рохне-то він у бік того, хто вважає його свинею.

Для когось я ідеальний і найулюбленіший. Як я ставлюся до людини, яка мене таким вважає? Як ідеальний і улюблений. А ти вважаєш, що я свиня. Причому, я сто разів намагався тобі довести зворотне, але ти бачиш в мені тільки свиню. Що ж я зроблю на сто перший раз? Звичайно, хрюкну: «Хрю», - якщо тобі це так подобається.

Як же потрапити в зону успіху? Як уникнути поразки і минути, по можливості, зону проблем? Від кого все залежить? Перш за все, від мене. І тільки від мене.

 

Люди часто говорять: «З двох зол вибирають менше». Якщо навіть з двох зол людина і вибрала менше, з чого вона вибрав? Правильно, з зол. Може, краще дотримуватися німецької прислів'я: «З двох зол не вибирай ні одного»?

Як правило, перед людиною стоїть безліч варіантів вибору. Перш, ніж робити вибір, озирніться навколо, підказка завжди поруч. Завжди можна знайти спосіб, який принесе не меншої шкоди, а велику користь.

Навіть якщо вам пропонують тільки два вибори, не поспішайте, знайдіть ще декілька. Головне, щоб вони були позитивними. Не потрібно вибирати з поганого, оскільки завжди є можливість вибрати тільки з хорошого, просто люди іноді цього не знають.

Світ добрий по відношенню до нас, якщо ми шукаємо цю доброту. Нас ніколи не карають. Нам дають можливість, люблячи себе, розвиватися й удосконалюватися через дії та напрацювання позитивних якостей і умінь. Хто ж винен, що іноді ми не хочемо працювати над собою?

Джерело http://subscribe.ru/group/umnyie-roditeli-vospitanie-i-razvitie-shkolnikov/844125/

Категорія: Час для роздумів | Додав: РІТА (09.08.2011) | Автор: Головач Маргарита E
Переглядів: 2785 | Теги: Ставлення до світу і любов до себе.
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]