menu

Ми - батьки. До чого можуть довести власні діти і як себе вести
Коли ви дивитеся на каструлю на плиті, вона не кипить, але тільки варто відвернутися .... Ви знімаєте кришку, вона гаряча, падає на підлогу і ваші нерви на межі .... Це тільки одна з тисячі ситуацій, коли мама просто злиться, не зрозуміло навіть на що або на кого, але мама злиться .... А якщо в будинку є маленький непосида, то кількість подібних ситуацій підноситися до квадрату.
І під впливом таких от подій в житті, мами іноді стають дуже дратівливими і нервовими. І коли діти щось накоїли, вас іноді просто розриває від злості. Як говориться, все в купу зібралося.
Не залежно від того, на скільки ми любимо своїх дітей, бувають моменти, що так і хочеться кинеться на них. Цей гнів, можливо має засновані причини, але ми, батьки, повинні зрозуміти, що виходити з себе перед нашими дітьми це не хороший приклад поведінки людей для них. Дослідження показують, що батьки, які не стримують гнів перед своїми дітьми, в кінці кінців, зауважують в поведінці дітей певну твердість, жорсткість. Діти стають агресивними і депресивними. Для маленьких дітей це взагалі трагедія, тому що для них Ви - їхній світ. І коли маленька дитина бачить сердитого батька, це просто руйнує його світ.
Але батьки - це теж люди і вони теж можуть злитися і сердитися. Важливо те, як ми поводимося з нашим гнівом. Як тільки відчуваєте що закипаєте, подивіться на себе очима дитини. Уявіть, що ваша дитина - це немовля. Куди подівся гнів? І правда пройшов. Цей спосіб дуже допомагає.
Також допомагає під час спалаху гніву просто усамітнитися на хвилинку-другу. Ці пару хвилин тиші відновлять ваш спокій.
Якщо ви все таки не втрималися і накричали на малюка. Присядьте, спустіться на рівень його очей і чесно зізнайтеся йому: «Я не задоволена тим, що ти зробив, але я не повинна була кричати на тебе. Вибач мене, будь ласка. » Обіцяйте, що такого більше не повториться, заспокойте свою дитину і йдіть далі, вперед, і ні кроку назад. І, дорогі мої, якщо ви зробили помилку, визнайте її. Бачачи такий приклад, малюк навчитися визнавати і свої помилки. Пам'ятайте, що перш за все - приклад. І якщо вже так сталося, що ви зробили помилку, вчіться на них і не повторюйте більше їх.



Джерело: http://happy-detstvo.com/voprosi-psihologii/interesno-dlya-roditeley/do-chego-mogut-dovesti-deti-i-kak-sebya-vesti
Категорія: Поради психолога | Додав: РІТА (12.02.2012)
Переглядів: 640 | Теги: поради психолога, твоє здоров'я
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]