menu

Як радіти життю
Як радіти життю, маючи мало грошей?

Піду на улюблений диван,

 
Помріявши про купу грошей.

 
Все краще, ніж просто сидіти.

 
Підступ криється в самому питанні. Що особисто для вас означає вираз «мало грошей»? І що означає вислів «нормально грошей»? Конкретно, яка сума щомісячного доходу в рублях вас влаштує?

Як тільки ви напишете для себе цю цифру, вам вже стане легше. Тому що моментально з'являється ясність, куди рухатися. Це можна порівняти з тим, що ви заблукали в лісі, а потім залізли на дерево і побачили, куди йти.

Далі ви дивіться, наскільки та робота або бізнес, яким ви займаєтеся, може забезпечити вас цією сумою. Звідси відразу слід, чи варто вам продовжувати працювати або щось міняти.

І, нарешті, якщо теоретично те, чим ви займаєтеся, може приносити багато грошей, але не приносить, то ви шукаєте, де помиляєтеся.

Тому ви записуєте собі в план, що поміняти в своїх діях і зробити грошей більше, ніж раніше.

Як тільки грошей у вас стає більше, то ви з подивом помічаєте, що їх знову «мало». Ну і чудово, йдемо далі і робимо грошей ще більше.

Цей процес затягує. Робити гроші весело і нагадує гру. Щось на кшталт «Монополії». Тільки з реальними грошима грати набагато азартніше і цікавіше.

Але ви можете заперечити: «З грошима все просто, а от якщо проблеми серйозніші?»

Так алгоритм той же самий. Не намагайтеся позбавитися від проблем, а шукайте радість у тому, щоб їх вирішувати.

 
Як радіти життю, маючи серйозні проблеми?

Якщо зануритися в проблему досить глибоко,

 
ми неодмінно побачимо себе як частина проблеми.

 
Аксіома Дюшарма

 
Як тільки перед вами постає серйозна проблема, то перший крок у її рішенні - це звернутися до самого себе. Чому особисто ви вважаєте цю проблему серйозною?

А інші люди? Як вони бачать цю проблему? Зіштовхуються вони з нею?

Як тільки ви починаєте дивитися на ситуацію чужими очима, то вона також перетворюється в задачу, яку цікаво вирішувати.

Часто буває, що тільки емоційний запал заважає вам зрозуміти, що саме потрібно робити, тому й проблема виглядає дуже серйозною. Тому що насправді, якщо ви живі, то які у вас можуть бути проблеми?

Дейл Карнегі писав:

... Одного разу я запитав Едді Рікенбенера, який урок - найважливіший - він виніс після того, як він провів 21 день з товаришами по рятувальному польоту, безнадійно загублений у тихому океані.

«Найбільший урок, який я отримав, полягає в тому, що я зрозумів, що людина, що має воду, щоб вгамувати спрагу, і їжу, не має підстав скаржитися на що-небудь».


Джерело: http://subscribe.ru/group/intellektualnoe-razvitie-skorochtenie-superpamyat/1365349/
Категорія: Поради психолога | Додав: РІТА (03.01.2012)
Переглядів: 878 | Теги: поради психолога
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]